Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Jihomoravská brigáda Svazu záchranných brigád kynologů ČR vás zve na:
Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

ON-LINE přenos - Pohár Plemen 2019

ON-LINE přenos - Pohár Plemen 2019

Akce proběhla od 1.6.2019 do 1.6.2019

  • Sobota 16:12
    Dobojováno
    00

  • Bílý švýcarský ovčák - Barbora Komůrková, Kateřina Lipinská, Vlasta Pekárková:
    Dosažený výsledek: v sutinách 63 b.
    závodník Komůrková 63 bodů
    00

  • Australský honácký pes - Kateřina Šípková, Kateřina Tůmová, Jinřiška Zapletalová:
    Dosažený výsledek: v plochách 90 b.
    závodník Šípková 90 bodů
    00

  • Knírač
    Sobota 15:38
    Knírač - Staňa Libišová, Radmila Volná, David Volný:
    Dosažený výsledek: v poslušnosti 77 b.
    závodník Libišová 77 bodů
    00

  • Australský honácký pes - Kateřina Šípková, Kateřina Tůmová, Jinřiška Zapletalová:
    Dosažený výsledek: v sutinách 87 b.
    závodnice Tůmová 87 bodů
    00

  • Australský ovčák 2 - Zuzana Hrubešová, Lukáš Bomer, Petra Bomerová:
    Dosažený výsledek: v plochách 91 b.
    závodník Bomer 91 bodů
    00

  • Flat Coated Retriever - Pavla Svobodová, Petra Janoušková, Katka Pecová:
    Dosažený výsledek: v poslušnosti 90 b.
    závodník Svobodová 90 bodů
    00

  • Kolie krátkosrstá - Olga Nováková, Rastislav Čulík, Edita Vraspírová:
    Dosažený výsledek: v sutinách 15 b.
    závodník Čulík 15 bodů
    00

  • Australský ovčák - Hana Černochová, František Eichler, Petra Kočíbová:
    Dosažený výsledek: v plochách 88 b.
    závodník Eichler 88 bodů
    00

  • Border kolie
    Sobota 14:50
    Border kolie - Iveta Matzenauerová, Pavla Zamykalová, Jaroslav Gál:
    Dosažený výsledek: v poslušnosti 76 b.
    závodník Matzenauerová 76 bodů
    00

  • Německý ohař krátkosrstý - Regina Samlíková, Veronika Ciesariková, Pavel Málek:
    Dosažený výsledek: v plochách 99 b.
    závodník Samlíková 99 bodů
    00

  • Německý ohař krátkosrstý - Regina Samlíková, Veronika Ciesariková, Pavel Málek:
    Dosažený výsledek: v sutinách 94 b.
    závodník Málek 94 bodů
    00

  • Australský ovčák - Hana Černochová, František Eichler, Petra Kočíbová:
    Dosažený výsledek: v poslušnosti 17 b.
    závodník Kočíbová 17 bodů
    00

  • Australský ovčák 2 - Zuzana Hrubešová, Lukáš Bomer, Petra Bomerová:
    Dosažený výsledek: v sutinách 49 b.
    závodník Hrubešová 49 bodů
    00

  • Parson Russell Teriér - Soňa Šabacká, Markéta Kolníková, Jana Zavadilová:
    Dosažený výsledek: v plochách 66 b.
    závodník Šabacká 66 bodů
    00

  • Australský ovčák 2 - Zuzana Hrubešová, Lukáš Bomer, Petra Bomerová:
    Dosažený výsledek: v poslušnosti 23 b.
    závodník Bomerová 23 bodů
    00

  • Louisianský leopardí pes - Jan Klepáč, Ilona Borýsková, Sabina Hošková:
    Dosažený výsledek: v plochách 95 b.
    závodník Borýsková 95 bodů
    00

  • Parson Russell Teriér - Soňa Šabacká, Markéta Kolníková, Jana Zavadilová:
    Dosažený výsledek: v sutinách 95 b.
    závodník Kolníková 95 bodů
    00

  • Kolie krátkosrstá - Olga Nováková, Rastislav Čulík, Edita Vraspírová:
    Dosažený výsledek: v poslušnosti 67 b.
    závodník Vraspírová 67 bodů
    00

  • Louisianský leopardí pes - Jan Klepáč, Ilona Borýsková, Sabina Hošková:
    Dosažený výsledek: v sutinách 91 b.
    závodník Hošková 91 bodů
    00

  • Border kolie
    Sobota 13:13
    Border kolie - Iveta Matzenauerová, Pavla Zamykalová, Jaroslav Gál:
    Dosažený výsledek: v plochách 95 b.
    závodník Gál 95 bodů
    00

  • Německý boxer
    Sobota 13:10
    Německý boxer - Jana Havelková, Alena Kernová, Soňa Šabacká:
    Dosažený výsledek: v poslušnosti 65 b.
    závodník Šabacká 65 bodů
    00

  • Sobota 12:49
    odpolední program začne ve 13:00
    00

  • Německý boxer
    Sobota 12:22
    Německý boxer - Jana Havelková, Alena Kernová, Soňa Šabacká:
    Dosažený výsledek: v plochách 32 b.
    závodník Havelková 32 bodů
    00

  • Border kolie
    Sobota 12:17
    Border kolie - Iveta Matzenauerová, Pavla Zamykalová, Jaroslav Gál:
    Dosažený výsledek: v sutinách 89 b.
    zamykalová 89 bodů
    00

  • Bílý švýcarský ovčák - Barbora Komůrková, Kateřina Lipinská, Vlasta Pekárková:
    Dosažený výsledek: v poslušnosti 51 b.
    závodník Pekárková 51 bodů
    00

  • Bílý švýcarský ovčák - Barbora Komůrková, Kateřina Lipinská, Vlasta Pekárková:
    Dosažený výsledek: v plochách 59 b.
    závodník Lipinská 59 bodů
    00

  • Bílý švýcarský ovčák - Barbora Komůrková, Kateřina Lipinská, Vlasta Pekárková:
    Dosažený výsledek: v plochách 59 b.
    závodník Lipinská 59 bodů
    00

  • Německý boxer
    Sobota 11:58
    Německý boxer - Jana Havelková, Alena Kernová, Soňa Šabacká:
    Dosažený výsledek: v sutinách 47 b.
    závodník Kernová 47 bodů
    00

  • Kříženec
    Sobota 11:47
    Kříženec - Radmila Dofková, Zuzana Hrubešová, Lucia Čeňková:
    Dosažený výsledek: v poslušnosti 84 b.
    závodník Hrubešová 84 bodů
    00

  • Kříženec
    Sobota 11:37
    Kříženec - Radmila Dofková, Zuzana Hrubešová, Lucia Čeňková:
    Dosažený výsledek: v sutinách 50 b.
    závodník Čeňková 50 bodů
    00

  • Knírač
    Sobota 11:26
    Knírač - Staňa Libišová, Radmila Volná, David Volný:
    Dosažený výsledek: v plochách 94 b.
    závodník Volný 94 bodů
    00

  • Airedale terier (Erdelteriér) - Soňa Šabacká, Zdeňka Okřinová, Jana Munková:
    Dosažený výsledek: v poslušnosti 88 b.
    závodník Okřinová 88 bodů
    00

  • Kolie krátkosrstá - Olga Nováková, Rastislav Čulík, Edita Vraspírová:
    Dosažený výsledek: v plochách 35 b.
    závodník Nováková 35 bodů
    00

  • Knírač
    Sobota 11:00
    Knírač - Staňa Libišová, Radmila Volná, David Volný:
    Dosažený výsledek: v sutinách 93 b.
    závodník Volná 93 bodů
    00

  • Německý ohař krátkosrstý - Regina Samlíková, Veronika Ciesariková, Pavel Málek:
    Dosažený výsledek: v poslušnosti 75 b.
    závodník Ciesariková 75 bodů
    00

  • Flat Coated Retriever - Pavla Svobodová, Petra Janoušková, Katka Pecová:
    Dosažený výsledek: v sutinách 82 b.
    závodník Pecová 82 bodů
    00

  • Airedale terier (Erdelteriér) - Soňa Šabacká, Zdeňka Okřinová, Jana Munková:
    Dosažený výsledek: v plochách 96 b.
    závodník Munková 96 bodů
    00

  • Australský honácký pes - Kateřina Šípková, Kateřina Tůmová, Jinřiška Zapletalová:
    Dosažený výsledek: v poslušnosti 88 b.
    závodník Zapletalová 88 bodů
    00

  • Australský ovčák - Hana Černochová, František Eichler, Petra Kočíbová:
    Dosažený výsledek: v sutinách 50 b.
    závodník Černochová 50 bodů
    00

  • Flat Coated Retriever - Pavla Svobodová, Petra Janoušková, Katka Pecová:
    Dosažený výsledek: v plochách 95 b.
    Závodník Janoušková 95 bodů
    00

  • Louisianský leopardí pes - Jan Klepáč, Ilona Borýsková, Sabina Hošková:
    Dosažený výsledek: v poslušnostech82 b.
    závodník Klepáč 82 bodů
    00

  • Kříženec
    Sobota 9:53
    Kříženec - Radmila Dofková, Zuzana Hrubešová, Lucia Čeňková:
    Dosažený výsledek: v plochách89 b.
    závodník Dofková 89 bodů
    00

  • Airedale terier (Erdelteriér) - Soňa Šabacká, Zdeňka Okřinová, Jana Munková:
    Dosažený výsledek: v sutinách95 b.
    závodník Šabacká sutina 95 bodů
    00

  • Parson Russell Teriér - Soňa Šabacká, Markéta Kolníková, Jana Zavadilová:
    Dosažený výsledek: v poslušnostech 65 b.
    Závodník Zavadilová 65 bodů,
    00

  • Sobota 9:25
    :9:30 začíná první trojice závodníků, sutina- Erdelteriér záv. Šabacká, plocha-kříženec záv. Dofková, poslušnost- Parson russel teriér záv. Zavadilová
    00

  • Sobota 8:41
    online přenos bude za okamžik zahájen
    00